Dane DeHaan jest podejrzanym

W sieci pojawiły się dwa nowe fragmenty dramatu "Devil's Knot" z Reese Witherspoon i Colinem Firthem w rolach głównych.

Film jest ekranizacją opartej na faktach książki Mary Leveritt. W 1993 roku w Memphis w stanie Arkansas zamordowanych zostało trzech ośmiolatków. O zbrodnię oskarżono trzech nastolatków, rzekomych wyznawców satanizmu, choć w rzeczywistości brakowało dowodów, a śledczy popełniali błąd za błędem. Nastolatków wtrącono do więzienia na dożywocie, a media porównały proces do polowania na czarownice. Ostatecznie zostali oni zwolnieni z więzienia w 2011 roku.

Reese Witherspoon wciela się w matkę jednej z ofiar, a Colin Firth - w prywatnego detektywa. W filmie występują także Dane DeHaan, Mireille Enos, Bruce Greenwood, Elias Koteas, Stephen Moyer, Alessandro Nivola i Amy Ryan. Reżyserem obrazu jest Atom Egoyan.

Z dwoma fragmentami "Devil's Knot", w których policja oskarża bohatera granego przez Dane'a DeHaana o zbrodnię, można zapoznać się pod tym adresem.

Film zadebiutował we wrześniu 2013 roku na festiwalu filmowym w Toronto. W kinach za oceanem zagości 9 maja.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej