Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore znów z mutantami
ZOBACZ GALERIĘ Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore zasilił obsadę filmu "X-Men: Dark Phoenix".

Aktor ponownie wcieli się w Colossusa/Piotra Rasputina w nadchodzącej produkcji o mutantach. Widziano go na planie filmu w Montrealu.

Cudmore grał już tę postać w obrazach "X-Men 2", "X-Men: Ostatni bastion" i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Kto inny - Stefan Kapicic - sportretował jednak bohatera w "Deadpoolu" i jego sequelu.

Fani komiksów doskonale wiedzą, że Phoenix to alter ego Jean Grey, której właśnie zostanie poświęcony film "X-Men: Dark Phoenix". W roli tytułowej pojawi się znana z "Gry o tron" Sophie Turner, która sportretowała już postać mutantki w "X-Men: Apocalypse". Jej młodszą wersję zagra 8-letnia Summer Fontana ("The Originals").

W obsadzie znajdą się gwiazdy dotychczasowych odsłon sagi, w tym Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Evan Peters ("Quicksilver"), Tye Sheridan (Cyclops), Alexandra Shipp (Storm) oraz Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Ponadto udział potwierdzili Lamar Johnson i Jessica Chastain.

Twórcy określają nadchodzące dzieło mianem spin-offu. Za kamerą staje Simon Kinberg. Premiera planowana jest na 2 listopada 2018 roku.

Daniel Cudmore ostatnio zagrał w filmie "Devil in the Dark".

OSTATNIE

17.02.2020
W sieci pojawił się fragment piosenki "No Time to Die" Billie Eilish z ilustracją filmową. więcej
17.02.2020
Wyatt Russell ma szansę zagrać w nowej wersji klasycznego filmu Johna Carpentera "Ucieczka z Nowego Jorku" ("Escape From New York"). więcej
17.02.2020
Jennifer Hudson wystąpiła podczas All-Star Game w Chicago. więcej
17.02.2020
Netflix opublikował polski zwiastun serialu "To nie jest OK". więcej
17.02.2020
Jared Leto powrócił na plan filmu "Morbius". więcej