Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore znów z mutantami
ZOBACZ GALERIĘ Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore znów z mutantami

Daniel Cudmore zasilił obsadę filmu "X-Men: Dark Phoenix".

Aktor ponownie wcieli się w Colossusa/Piotra Rasputina w nadchodzącej produkcji o mutantach. Widziano go na planie filmu w Montrealu.

Cudmore grał już tę postać w obrazach "X-Men 2", "X-Men: Ostatni bastion" i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Kto inny - Stefan Kapicic - sportretował jednak bohatera w "Deadpoolu" i jego sequelu.

Fani komiksów doskonale wiedzą, że Phoenix to alter ego Jean Grey, której właśnie zostanie poświęcony film "X-Men: Dark Phoenix". W roli tytułowej pojawi się znana z "Gry o tron" Sophie Turner, która sportretowała już postać mutantki w "X-Men: Apocalypse". Jej młodszą wersję zagra 8-letnia Summer Fontana ("The Originals").

W obsadzie znajdą się gwiazdy dotychczasowych odsłon sagi, w tym Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Evan Peters ("Quicksilver"), Tye Sheridan (Cyclops), Alexandra Shipp (Storm) oraz Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Ponadto udział potwierdzili Lamar Johnson i Jessica Chastain.

Twórcy określają nadchodzące dzieło mianem spin-offu. Za kamerą staje Simon Kinberg. Premiera planowana jest na 2 listopada 2018 roku.

Daniel Cudmore ostatnio zagrał w filmie "Devil in the Dark".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej