Daniel Kaluuya nowym Bondem

Daniel Kaluuya nowym Bondem
ZOBACZ GALERIĘ Daniel Kaluuya nowym Bondem

Daniel Kaluuya nowym Bondem

Na liście kandydatów do przejęcia roli Jamesa Bonda pojawiło się nowe nazwisko - Daniel Kaluuya.

Daniel Kaluuya zdobył właśnie nagrodę BAFTA dla wschodzącej gwiazdy za rolę w filmie "Uciekaj!". Można go też zobaczyć w najnowszym komiksowym hicie, "Czarna Pantera".

28-letni czarnoskóry aktor jest najnowszym kandydatem do przejęcia roli agenta 007 po Danielu Craigu. Co więcej jest on nowym faworytem i brytyjscy bukmacherzy dają mu większe szanse na angaż niż dotychczas typowanym Aidanie Turnerze, Idrisie Elbie czy Tomie Hiddlestonie.

Przypomnijmy, że w 25. filmie o Szpiegu jej Królewskiej Mości wystąpi jeszcze Daniel Craig. Nadchodzące dzieło roboczo zatytułowano "Shatterhand". Udział potwierdzili także Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Scenariusz nowego dzieła piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem. Podstawą będzie książka "Never Dream Of Dying" autorstwa Raymonda Bensona, który napisał też "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Daniel Kaluuya obecnie zajęty jest na planie serialu "Watership Down".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej