Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard boksują w Auschwitz

Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard boksują w Auschwitz
ZOBACZ GALERIĘ Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard boksują w Auschwitz

Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard boksują w Auschwitz

Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard dołączyli do obsady filmu "Harry Haft" opowiadającym o bokserze, który przeżył Auschwitz.

Harry Haft urodził się w Bełchatowie w rodzinie żydowskiej. Mając zaledwie 16 lat trafił do Auschwitz. Przeżył dzięki umiejętnościom bokserskim. Stoczył 76 zwycięskich walk w obozie. Wszyscy jego przeciwnicy zginęli w komorach gazowych. Po wojnie Harry Haft wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął profesjonalną karierę boksera. Walczył m.in. z Rockym Marciano.

Ben Foster pojawi się w głównej roli. Billy Magnussen zagra esesmana, który zmusza Harry'ego Hafta do walk. Teraz do obsady dołączyli Danny DeVito, John Leguizamo i Peter Sarsgaard oraz Vicky Krieps, Saro Emirze i Dar Zuzovsky.

Scenariusz filmu pisze Justine Juel Gillmer na podstawie książki Alana Scotta Hafta (syna boksera) "Harry Haft: Survivor of Auschwitz, Challenger of Rocky Marciano". Reżyseruje Barry Levinson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej