Danny DeVito walczy o żonę

Danny DeVito jeszcze nie przekreślił swojego związku z Rheą Perlman.

W październiku media poinformowały, że aktorzy postanowili rozstać się po 30 latach małżeństwa. Doniesienia o separacji potwierdził przedstawiciel pary, Stan Rosenfield. Mimo kryzysu DeVito i Perlman pracują nad swoim związkiem.

- Rhea i ja pozostajemy bardzo blisko ze sobą - oznajmił Danny DeVito. - W zasadzie nadal jesteśmy razem, choć chwilowo osobno. Pracujemy nad naszym małżeństwem, niczego jeszcze nie przekreślamy.

Przypomnijmy, że DeVito i Perlman wzięli ślub w styczniu 1982 roku i doczekali się trójki dzieci - Lucy, Grace i Jacoba.

Dorobek Danny'ego DeVito zamyka animacja "Lorax". Jego małżonka Rhea Perlman znana jest przede wszystkim z serialu "Zdrówko". Na dużym ekranie można ją było podziwiać ostatnio u boku Michaela C. Halla i Lucy Liu w komediodramacie "The Trouble with Bliss".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej