Danny DeVito walczy o żonę

Danny DeVito jeszcze nie przekreślił swojego związku z Rheą Perlman.

W październiku media poinformowały, że aktorzy postanowili rozstać się po 30 latach małżeństwa. Doniesienia o separacji potwierdził przedstawiciel pary, Stan Rosenfield. Mimo kryzysu DeVito i Perlman pracują nad swoim związkiem.

- Rhea i ja pozostajemy bardzo blisko ze sobą - oznajmił Danny DeVito. - W zasadzie nadal jesteśmy razem, choć chwilowo osobno. Pracujemy nad naszym małżeństwem, niczego jeszcze nie przekreślamy.

Przypomnijmy, że DeVito i Perlman wzięli ślub w styczniu 1982 roku i doczekali się trójki dzieci - Lucy, Grace i Jacoba.

Dorobek Danny'ego DeVito zamyka animacja "Lorax". Jego małżonka Rhea Perlman znana jest przede wszystkim z serialu "Zdrówko". Na dużym ekranie można ją było podziwiać ostatnio u boku Michaela C. Halla i Lucy Liu w komediodramacie "The Trouble with Bliss".

OSTATNIE

02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun trzeciego sezonu serialu "The Last O.G.". więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Intrigo: Dear Agnes" z Gemmą Chan w roli głównej. więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się klip promujący animacje "Trolle 2". więcej
02.04.2020
Francuska wokalistka, kompozytorka i aktorka Soko ogłosiła szczegóły trzeciej płyty. Album "Feel Feelings" ukaże się 12 czerwca. Do sieci trafił nowy klip promujący wydawnictwo – "Are You A Magician?" w reżyserii Gii Coppoli. więcej
02.04.2020
Lindsay Lohan zaprezentowała fragment singla "Back To Me". więcej