Danny Glover w przerażającym domu z reżyserem "Tego"

Danny Glover w przerażającym domu z reżyserem "Tego"
ZOBACZ GALERIĘ Danny Glover w przerażającym domu z reżyserem "Tego"

Danny Glover w przerażającym domu z reżyserem "Tego"

Danny Glover, gwiazdor filmów z cyklu "Zabójcza broń", dołączył do obsady serialu "Locke & Key", nad którym pracować będzie reżyser horroru "To", Andy Muschietti. Wybrano też odtwórcę głównego bohatera.

Bohaterowie produkcji to trójka rodzeństwa, które wraz z matką, Niną Locke (w tej roli Miranda Otto), przeprowadza się do nowego domu. Posiadłość skrywa wiele przerażających tajemnic - każde drzwi prowadzą do innego miejsca w tym lub innym świecie.

Danny Glover wcieli się w Joe Ridgewaya, ekscentrycznego nauczyciela angielskiego w Matheson Academy, podczas gdy Jack Mulhern zagra tytułowego Tylera Locke. Joe zostaje mentorem Tylera i przyjacielem jego matki. Mężczyzna zna także tajemnice ojca rodziny, Rendella, który został brutalnie zamordowany.

Serial powstanie w oparciu o komiks Joe Hilla (syna Stephena Kinga). On też napisał scenariusz pilota. Andy Muschietti stanie za kamerą. Premiera planowana jest na 2018 rok.

Danny Glover ostatnio występował w serialu "Cold Case Files".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej