Danny Huston u mistrzów seksu

Danny Huston u mistrzów seksu
ZOBACZ GALERIĘ Danny Huston u mistrzów seksu

Danny Huston u mistrzów seksu

Danny Huston dołączył do obsady serialu "Masters of Sex".

Przypomnijmy, że produkcja powstaje dla stacji Showtime, a w rolach głównych występują Michael Sheen oraz Lizzy Caplan. Akcja serialu rozgrywa się w latach 60. minionego wieku. Sheen i Caplan wcielają się w naukowców prowadzących pionierskie badania w dziedzinie ludzkiej seksualności. Produkcja opowiada zarówno o życiu prywatnym i zawodowym naukowców, jak i o wpływie ich pracy na popkulturę.

Danny Huston wystąpi w roli doktora Douglasa Greathouse'a, ordynatora oddziału położnictwa. Postać Greathouse'a pojawi się po raz pierwszy w drugim sezonie serialu.

Scenariusz na podstawie książki Thomasa Maiera "Masters of Sex: The Life And Times Of William Masters And Virginia Johnson, The Couple Who Taught America How To Love" napisała Michelle Ashford ("Pacyfik"). Drugi sezon serialu zadebiutuje w stacji Showtime latem tego roku.

Danny'ego Hustona mogliśmy podziwiać ostatnio w telewizyjnych cyklach "American Horrory Story" i "Miasto cudów".

Tagi: Danny Huston

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej