"Dark Universe" w rękach Douga Limana

Doug Liman stanie za kamerą filmu "Dark Universe", funkcjonującego również po tytułem "Justice League Dark".

Film wyprodukuje Scott Rubin. Nad scenariuszem pracuje obecnie Michael Gilio. Pomysł pojawił się w Hollywood już kilka lat temu - pierwotnie za kamerą miał stanąć Guillermo del Toro. Przeciągające się decyzje sprawiły, że twórca zajął się innymi projektami.

Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, ale wiadomo, że koncentrować się będzie ona na bohaterach DC Comics. W filmie pojawią się John Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna i Etrigan the Demon.

Według nieoficjalnych informacji Doug Liman zrezygnował jednocześnie z pracy nad filmem "Gambit" z Channingiem Tatumem. Niedawno reżyser ukończył za to zdjęcia do obrazu "The Wall", a w planach ma realizację projektu "Chaos Walking". We wrześniu przyszłego roku do kin ma trafić jego superprodukcja z Tomem Cruise'em - "American Made", z którym pracował już przy "Na skraju jutra".
Tagi: Doug Liman

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej