Darth Vader z Hanem Solo

Darth Vader z Hanem Solo
ZOBACZ GALERIĘ Darth Vader z Hanem Solo

Darth Vader z Hanem Solo

Darth Vader, największy złoczyńca z "Gwiezdnych wojen", ma pojawić się w niewielkim epizodzie w nadchodzącym obrazie o Hanie Solo.

Według najnowszych doniesień, na planie widziano postać ubraną w charakterystyczny, czarny strój i maskę. Podobno też nie był to Spencer Wilding, który grał Lorda Vadera w obrazie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

Spekuluje się, że postać została dodana do scenariusza po tym, jak reżyserią dzieła zajął się Ron Howard. Przejął on obowiązki reżyserskie po Philu Lordzie i Chrisie Millerze, którzy w trakcie prac zrezygnowali z projektu z powodu różnić artystycznych.

Przypomnijmy, że w spin-offie "Gwiezdnych wojen" w roli głównej występuje Alden Ehrenreich. Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

W obsadzie znaleźli się także Donald Glover jako Lando Calrissian oraz Emilia Clarke, Thandie Newton i Woody Harrelson. Scenariusz obrazu piszą Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku i według wcześniejszych doniesień będzie otwarciem trylogii. Alden Ehrenreich podobno podpisał kontakt z Disneyem na trzy produkcje. - Wczesne przygody Hana Solo nie muszą być powiązane z Imperium, więc twórcy maja wolną rękę - zdradził informator. - Można stworzyć coś zupełnie innego. Eksplorować nowe galaktyki i przedstawiać nowe, szalone stworzenia i postaci.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej