Daveed Diggs w telewizyjnym "Snowpiercerze"

Daveed Diggs zagra główną rolę w pilocie serialu, który powstanie na podstawie filmu "Snowpiercer: Arka przyszłości". Projektem zajmuje się stacja TNT.

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Snowpiercera: Arki przyszłości" rozgrywa się w świecie, który z powodu nieudanego eksperymentu mającego powstrzymać globalne ocieplenie wkroczył w epokę lodowcową. W wyniku zlodowacenia na Ziemi giną wszystkie żywe organizmy oprócz pasażerów pewnego pociągu o nazwie "Snowpiercer". Maszyna, napędzana silnikiem typu perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu. Pewnego dnia w pociągu dochodzi do rozruchów spowodowanych powstawaniem systemu klasowego wśród pasażerów.

Scott Derrickson ("Doktor Strange") stanie za kamerą i będzie także producentem wykonawczym serii. Trwający godzinę pierwszy odcinek rozgrywać będzie się 7 lat po tym, jak ziemia zmienił się w zamarznięte pustkowie. Daveed Diggs zagra Laytona Wella, więźnia, który ledwo utrzymuj się przy życiu na końcu pociągu.

Daveed Diggs znany jest z seriali "The Get Down" i "Czarno to widzę".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej