David Ayer na planie spin offu \"Legionu samobójców\"

David Ayer na planie spin offu \"Legionu samobójców\"
ZOBACZ GALERIĘ David Ayer na planie spin offu \"Legionu samobójców\"

David Ayer na planie spin offu \"Legionu samobójców\"

David Ayer potwierdził, iż szybciej wyreżyseruje spin-off filmu \"Legion samobójców\" niż jego kontynuację.

Reżyser oświadczył za pośrednictwem Twittera, że wciąż jest zainteresowany realizacją obrazu \"Gotham City Sirens\". Jednocześnie wyjawił, że jest mało prawdopodobne, aby stanął za kamerą sequela filmu \"Legionu samobójców\", który nakręcił w ubiegłym roku.

Przypomnijmy, iż \"Gotham City Sirens\" opowie m.in. o Harley Quinn (w tej roli ponownie zobaczymy Margot Robbie), a także o Kobiecie Kocie (Catwoman) i Trującym Bluszczu (Poison Ivy). Scenariusz pisze Geneva Robertson-Dworet, która ostatnio zajęta była nową wersją \"Tomb Raidera\" z Alicią Vikander w roli Lary Croft i trzecią częścią \"Sherlocka Holmesa\".

W planach nadal jest też sequel \"Legionu samobójców\", którego główną postacią będzie Deadshot (Will Smith). Głównym kandydatem na fotel reżysera filmu jet Jaume Collet-Serra.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej