David Morrissey amerykańskim kierowcą gangsterów

David Morrissey zagra główną rolę w amerykańskiej wersji miniserialu BBC, "The Driver", w którym również wcielał się w tytułowego kierowcę.

Bohaterem brytyjskiej opowieści jest sfrustrowany życiem i pracą taksówkarz Vince McKee (Morrissey). Stary kumpel Colin (Ian Hart), który ostatnie sześć lat spędził za kratkami, załatwia mu zlecenie pracy dla gangu. Mężczyzna zgadza się, by wkrótce pożałować i zacząć tęsknić za tym, co go tak bardzo zniechęcało.

Teraz stacja Showtime szykuje własną wersję produkcji. Scenariusz piszą Taylor Elmore ("Justified: Bez przebaczenia") i twórca oryginału Danny Brocklehurst.

David Morrissey znany z roli Gubernatora w serialu "Żywe trupy" ("The Walking Dead"), ostatnio zagrał w filmie "The Ones Below".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej