David Yates nadal w świecie Harry'ego Pottera i fantastycznych zwierząt

Studio Warner Bros. podjęło decyzję o realizacji sequela obrazu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Za kamerą ponownie stanie David Yates.

Dzieło "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Premiera została wyznaczona na 18 listopada 2016 roku.

Druga część trafi do kin 2 lata później, dokładnie 16 listopada 2018 roku. J.K. Rowling odpowiadać będzie za scenariusz.

- Widzieliśmy scenariusz drugiej części - powiedział reżyser. - Historia zmierza w zupełnie innym kierunku. Jak się domyślacie, nie chcemy się powtarzać. Będą więc nowe postaci, powiększające uniwersum Harry'ego Pottera.

David Yates nakręcił też cztery ostatnie filmy o Harrym Potterze.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej