Dawid Ogrodnik gwiazdą disco polo

Do sieci trafił pełen zwiastun filmu "Disco polo".

Akcja rozgrywa się w latach 90. Tomek i Rudy - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

- "Disco Polo" nie jest wyłącznie filmem o muzykach i muzyce tego nurtu - podkreśla reżyser, Maciej Bochniak. - Na kanwie perypetii głównych bohaterów - chłopaków z prowincji, napędzanych marzeniami o lepszym życiu i szybkiej karierze w showbiznesie, chcemy opowiedzieć o kawałku naszej najnowszej historii, o polskiej mentalności, o pogoni za sukcesem i marzeniami w zderzeniu z realiami kapitalizmu.

W rolach wschodzących gwiazd disco polo pojawiają się Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało.

Zwiastun ukazujący Dawida Ogrodnika zdobywającego sławę na scenie disco polo można obejrzeć pod tym adresem.

W filmie grają też Tomasz Kot, Iwona Bielska, Jacek Koman, Janusz Chabior, Juliusz Chrząstowski i Mariusz Drężek. Gościnnie występują najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo Radosław Liszewski, Tomasz Niecik i Robert Klatt.

Do kin obraz trafi 27 lutego 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej