Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo

Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo
ZOBACZ GALERIĘ Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo

Dawid Ogrodnik z "Jesteś Bogiem" do świata disco polo

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Disco Polo". W jednej z ról zobaczymy znanego z "Jesteś Bogiem", "Chce się żyć" i "Idy" Dawida Ogrodnika.

Na planie "Disco Polo" stawią się również Joanna Kulig, Andrzej Chyra, Janusz Gajos, Piotr Głowacki i Aleksandra Hamkało.

Reżyserią zajmie się Maciej Bochniak, autor głośnego dokumentu "Miliard szczęśliwych ludzi", opowiadającego o zespole Bayer Full.

Zdjęcia realizowane będą w sierpniu, m.in. w miasteczku westernowym Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina, kamieniołomie w Piechcinie, a także na pałuckiej wąskotorówce oraz w Bydgoszczy, Łebie i Warszawie i okolicach.

Obecnie trwają castingi. Niedawno chętni do udziału w filmie mogli spróbować swoich sił przed ekipą w Łebie, teraz, 5 i 6 lipca mogą zgłosić się na castingi w Żninie i Bydgoszczy. Poszukiwanych jest kilkaset osób.

Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku lat 90. Twórcy chcą pokazać początki disco polo, ale też i historię przyjaźni i marzeń. Premiera planowana jest na rok 2015.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej