Dawna obsada nie zagości w "Power Rangers"

Twórcy nowego filmu "Power Rangers" nie obrali modnego ostatnio kierunku i nie zaprosili starej obsady.

Nadchodzący obraz powstaje na podstawie serialu z lat 90. Bohaterami popularnego cyklu "Power Rangers" byli utalentowani licealiści wybrani do walki z siłami zła, które atakują Ziemię. Kinowe dzieło na nowo przedstawi ich historię, przenosząc akcję do czasów współczesnych.

W przypadku wielu remake'ów czy wariacjach starszych produkcji, modne jest zapraszanie znanych z oryginału aktorów. Tak jednak nie będzie w przypadku "Power Rangers". Walter Jones, który grał Czarnego Rangera, przyznał, że ani on, ani nikt z zasadniczej obsady nie otrzymał żadnej propozycji. - Jest mało prawdopodobne, by ktoś z nas się pojawił - mówi aktor. - Niestety, nie zaproszono nas, byśmy wzięli udział w filmie. Trochę to smutne. Ale i tak cieszę się na nowych "Power Rangers".

Pewnym wyjątkiem jest Bryan Cranston, który miał epizodyczną rolę w produkcji z lat 90., a teraz będzie Zordonem.

W nadchodzącym obrazie Naomi Scott wcieli się w Różowego Rangera, Dacre Montgomery pojawi się jako Czerwony Ranger, RJ Cyler jako Niebieski Ranger, Ludi Lin zagra Czarnego Rangera a wokalistka Becky G sportretuje Żółtego Rangera.

W obsadzie znalazła się również Elizabeth Banks, która zagra złą Ritę Repulsę.

Scenariusz napisali Zack Stentz i Ashley Miller. Reżyseruje Dean Israelite. Premierę wyznaczono na 24 marca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej