"Dawno, dawno temu" z szóstym sezonem

Telewizja ABC będzie kontynuowała realizację serialu "Dawno, dawno temu". Szefostwo stacji zamówiło właśnie szósty sezon.

Akcja "Dawno, dawno temu" osadzona jest w fikcyjnym miasteczku Storybrooke w stanie Maine. To niezwykłe miejsce - mieszkańcami są bowiem bohaterowie doskonale znani z klasycznych baśni. W rzeczywistym świecie znaleźli się za sprawą potężnej klątwy. Nie tylko wygnała ich ona z ich magicznego świata, ale i pozbawiła wspomnień o tym, kim są.

Twórcami serialu są Edward Kitsis i Adam Horowitz, którzy wcześniej pracowali m.in. przy "Lost - zagubionych". W rolach głównych występują Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison czy Robert Carlyle.

Niedawno swoją premierę miał spin-off "Dawno, dawno temu" - "Once Upon a Time in Wonderland".

O realizacji kolejnego sezonu "Dawno, dawno temu" poinformował osobiście - za pośrednictwem Twittera - Adam Horowitz. W swoim poście twórca napisał: "Z radością oznajmiam, że #OnceUponATime doczeka się szóstego sezonu! Dziękuję ABC i dziękuję najwspanialszym fanom".

W Polsce serial emituje kanał Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej