"Deadpool 2" jak "Godziny szczytu"

"Deadpool 2" jak "Godziny szczytu"
ZOBACZ GALERIĘ "Deadpool 2" jak "Godziny szczytu"

"Deadpool 2" jak "Godziny szczytu"

Twórca "Deadpoola", Rob Liefeld, uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nadchodzącego sequela. Ta wiadomość nie wszystkim się spodoba.

Jak przekonuje Liefeld druga część ma przypominać klasyk z lat 90., "Godziny szczytu". Dokładnie chodzi o chemię między dwoma bohaterami nadchodzącego obrazu - tytułowym Deadpoolem/Wade'em Wilsonem (Ryan Reynolds) i Cable'em (Josh Brolin). - Kiedy widzę tych dwóch to czuję, że to będzie komiksowy odpowiednik "Godzin szczytu" - powiedział w rozmowie z ComicBook.com. - Nie jestem pewien, czy fani komiksów są na to gotowi, ale zapewniam, że będzie świetnie.

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

Przypomnijmy, że "Godziny szczytu" to seria filmów sensacyjno-komediowych z Jackiem Chanem i Chrisem Tuckerem, grających odpowiednio policjanta z Hongkongu i detektywa z Los Angeles. Produkcja doczekała się też serialowej wersji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej