"Deadpool": Josh Brolin jako Cable

"Deadpool": Josh Brolin jako Cable
ZOBACZ GALERIĘ "Deadpool": Josh Brolin jako Cable

"Deadpool": Josh Brolin jako Cable

Po zdjęciach Niewidomej Al (Leslie Uggams) i Domino (Zazie Beetz), w końcu twórcy "Deadpoola 2" zaprezentowali fotkę z wizerunkiem Cable'a, którego portretuje Josh Brolin.

Grafikę jak zwykle na swoim Twitterze zaprezentował Ryan Reynolds, czyli odtwórca tytułowego bohatera. Jak Brolin prezentuje się w kostiumie i charakteryzacji można zobaczyć tutaj i pod tym adresem.

- Wszyscy mamy zrzędliwego, uzbrojonego po zęby wujka z przyszłości - napisał aktor pod jedną z fotek.

Przypomnijmy, że Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie zleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

Data premiery sequela przeboju z 2016 roku została ustalona na 1 czerwca 2018 roku. David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej