Delpy i Hawke znowu się przekomarzają

W sieci zadebiutował pierwszy fragment z filmu "Przed północą" ("Before Midnight") Richarda Linklatera, trzeciej części niezwykłego love story z Julie Delpy i Ethanem Hawke w rolach głównych.

W wideo, które można obejrzeć pod tym adresem, para znana kinomanom już od 1995 roku znowu się przekomarza. Kochankowie wspominają swoje pierwsze spotkanie i zastanawiają się jak zachowaliby się dziś. Spodobałabym ci się - pyta ona. Wysiadłabyś ze mną z tego pociągu - pyta on.

Przypomnijmy, iż ten niezwykły romans rozpoczął się wraz z premierą "Przed wschodem słońca". Francuzka Celine i Amerykanin Jesse spotykają się przez przypadek w pociągu jadącym do Wiednia. Kilka słów przeradza się w rozmowę, a następnie w całą przegadaną noc. W 2004 bohaterowie spotykają się ponownie - w "Przed zachodem słońca". Znowu pochłania ich rozmowa. Na trzecie spotkanie, "Before Midnight", musieliśmy czekać kolejne sześć lat.

Zdjęcia do filmu powstały latem w Grecji. Linklater oraz jego aktorzy pracowali w tajemnicy przed mediami. Gdy jakiś dziennikarz próbował dowiedzieć się czegoś więcej, odpowiadali, że myślą o nowej części, sprawdzają możliwe plenery, i że być może uda im się napisać ciekawy scenariusz. Swojej wersji trzymali się do czasu, aż ogłosili koniec prac.

Polska premiera "Przed północą" planowana jest na 28 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej