Demi Lovato nie jest zaręczona z Wilmerem Valderramą

Demi Lovato zaprzeczyła, jakoby jej chłopak, Wilmer Valderrama, się oświadczył.

Plotki pojawiły się po tym, jak wokalistka zamieściła na Instagramie zdjęcie trzymających się rąk - swojej i ukochanego. Na jej widać było rozmaitą biżuterię, także pierścionek na serdecznym placu. Gwiazda szybko jednak zapewniła, że jeszcze się nie zaręczyła.

Dyskografię Amerykanki zamyka longplay "Demi" z maja 2013 roku. Demi Lovato pracuje nad nową płytą, tytuł ani data premiery nie są znane. Pierwszym singlem jest "Cool for the Summer". Artystkę ostatnio można było podziwiać na małym ekranie w produkcjach "Glee" i "Sonny with a Chance", a ostatnio potwierdziła udział w serialu "Od zmierzchu do świtu" oraz w filmie "Get Smurfy", gdzie użyczy głosu Smerfetce.

Wilmer Valderram także występuje w cyklu "Od zmierzchu do świtu", a ponadto będzie go można zobaczyć w cyklu "Minority Report" ("Raport mniejszości").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej