Denis Villeneuve chce nakręcić kolejne "Sicario"

Denis Villeneuve chce nakręcić kolejne "Sicario"
ZOBACZ GALERIĘ Denis Villeneuve chce nakręcić kolejne "Sicario"

Denis Villeneuve chce nakręcić kolejne "Sicario"

Chociaż Denis Villeneuve na brak ofert narzekać nie może, chciałby wrócić do kolejnej części "Sicario".

Obraz "Sicario" z 2015 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve'a, opowiadał o akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego.

Druga część, "Sicario 2: Soldado", rozgrywa się w tych samych okolicznościach co oryginał: na granicy amerykańsko-meksykańskiej, gdzie trwa wojna z gangami narkotykowymi. W rolach głównych zobaczymy Benicia Del Toro jako Alejandro Gillicka i Josha Brolina jako agenta CIA Matta Gravera. W filmie występują także Matthew Modine, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo oraz Jeffrey Donovan. W obrazie nie zobaczymy Emily Blunt.

Denis Villeneuve nie wrócił na fotel reżysera przy sequelu, przekazując obowiązki Włochowi, Stefano Sollimie. Kanadyjczyk skupił się bowiem na obrazie "Blade Runner 2049", ale chciałby wyreżyserować trzecią część "Sicario".

- Villeneuve bardzo chciał nakręcić "Sicario 2", rozmawialiśmy o tym - powiedział producent Ed McDonnell. - Może wróci przy trzeciej części, o ile taka powstanie. Mówił, że gdyby tylko mógł, z miejsca się tym zajął, ale widzieliśmy, że szykował się do realizacji obrazu "Blade Runner 2049".

Denis Villeneuve ma już w planach dwa poważne dzieła - "Kleopatrę" i nową wersję "Diuny".

"Sicario 2: Soldado" trafi do kin w USA 29 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej