Denis Villeneuve mógłby nakręcić "Gwiezdne wojny"

Denis Villeneuve mógłby nakręcić "Gwiezdne wojny"
ZOBACZ GALERIĘ Denis Villeneuve mógłby nakręcić "Gwiezdne wojny"

Denis Villeneuve mógłby nakręcić "Gwiezdne wojny"

Denis Villeneuve przyznał, że jest otwarty na propozycję realizacji kolejnego filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Denis Villeneuve, reżyser "Sicario" i "Blade Runner 2049", byłyby zainteresowany wyzwaniem, jakim jest nakręcenie kolejnej odsłony popularnej sagi science fiction.

- To byłoby dla mnie coś intrygującego - przyznał kanadyjski reżyser. - Wiem, że to bardzo trudne terytorium. "Gwiezdne wojny" mają swój język. "Łotr 1" był fajną próbą wyjścia poza szablon. Byłoby ciekawie wejść w inną część galaktyki i ja byłbym chętny.

Denis Villeneuve w dorobku ma filmy "Labirynt", "Wróg", "Sicario", "Nowy początek" i "Blade Runner 2049".

14 grudnia do kin trafi najnowsza część zapoczątkowanej przez George'a Lucasa serii - "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". W obsadzie znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Rian Johnson, który niedawno poinformował, że nakręci całą nową trylogię "Gwiezdnych wojen".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej