Denis Villenueve nie może zająć się Bondem, ale bardzo chce

Denis Villenueve nie może zająć się Bondem, ale bardzo chce
ZOBACZ GALERIĘ Denis Villenueve nie może zająć się Bondem, ale bardzo chce

Denis Villenueve nie może zająć się Bondem, ale bardzo chce

Denis Villenueve (\"Blade Runner 2049\") wyjaśnił, dlaczego nie może nakręcić nadchodzącego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Reżyser wymieniany jest wśród kandydatów w kontekście 25. obrazu o 007, ale nie bardzo może przyjąć propozycji.

- Bardzo chciałbym nakręcić Bonda - zapewnia twórca \"Sicario\". - Powiedziałem producentce Barbarze Broccoli, że chciałbym pracować z nią i Danielem Craigiem, ale się zobowiązałem do innych projektów. Naprawdę, bardzo bym chciał. Uważam, że Daniel jest znakomitym aktorem, ale kilka miesięcy temu zaproponowano mi \"Diunę\" i się zgodziłem. Zobowiązałem się, a nie jestem człowiekiem, który się wycofuje.

Villenueve podkreślił, że nigdy nie łamie danego słowa. - Kiedy zaproponowano mi \"Blade Runnera\", jednym z warunków było, że najpierw zrobię \"Początek\" - dodał. - Kiedy raz się do czegoś zobowiążę, nie zmieniam zdania.

Nowy film o Bondzie ma trafić do kin 8 listopada 2019 roku. Nadchodzące dzieło roboczo zatytułowano \"Shatterhand\". Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu \"Świat to za mało\" z Pierce\'em Brosnanem. Podstawą będzie książka \"Never Dream Of Dying\" autorstwa Raymond Benson, który napisał też \"Jutro nie umiera nigdy\", \"Świat to za mało\" i \"Śmierć nadejdzie jutro\". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej