Dennis Haysbert zamiast Michaela Clarke Duncana

Dennis Haysbert zastąpi w "Sin City 2" zmarłego 3 września Michaela Clarke Duncana.

Haysbert zdobył sympatię widzów przede wszystkim jako prezydent w serialu "Przez 24 godziny". W "Sin City: A Dame to Kill For" zaproponowano mu rolę Manutego.

- Manute to postać kluczowa dla świata Sin City. Michael Clarke Duncan był w niej cudowny - mówią Robert Rodriguez i Frank Miller. - Bez Manutego nie moglibyśmy jednak opowiedzieć tej historii i z radością witamy w obsadzie Dennisa Haysberta.

Ekipa ma obecnie chwilę przerwy, ale wznowi zdjęcia za kilka tygodni.

Do swoich ról powrócą Mickey Rourke, Jessica Alba, Jaime King i Rosario Dawson. Ponadto propozycję udziału w obrazie przyjął Jamie Chung.

"Sin City: A Dame to Kill For" skupi się na historii Dwighta i jego skomplikowanym związku z femme fatale o imieniu Ava. W pierwszej części Dwighta zagrał Clive Owen. Aktor wróci na plan sequela, jednak nie będzie wcielał się w swoją postać przez cały film. Fabuła przewiduje, że Dwight przejdzie zabieg całkowitej rekonstrukcji twarzy, więc twórcy filmu szukają obecnie aktora, który zagra Dwighta po operacji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej