Denzel Washington buduje ogrodzenie

Denzel Washington buduje ogrodzenie
ZOBACZ GALERIĘ Denzel Washington buduje ogrodzenie

Denzel Washington buduje ogrodzenie

Zaprezentowano nowy zwiastun dramatu "Fences" z Denzelem Washingtonem i Violą Davis w rolach głównych. - Niektórzy budują ogrodzenia, by nie wpuszczać ludzi, inni by ich nie wypuszczać - słyszymy w trailerze.

Dzieło powstało na podstawie sztuki Augusta Wilsona, który napisał scenariusz. Akcja rozgrywa się w latach 50. minionego wieku. Głównym bohaterem jest 53-letni śmieciarz Troy (Denzel Washington), który marzy o karierze baseballisty. Obraz ukazuje trudną relację między mężczyzną a jego dorastającym synem.

- Nie chcę, by był podobny do mnie - mówi Troy. - Chcę, by jego życie różniło się od mojego tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nowy trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Jovan Adepo, Stephen McKinley Henderson, Russell Hornsby, Mykelti Williamson i Saniyya Sydney. Denzel Washington stanął za kamerą, a także zajął się produkcją z pomocą Todda Blacka i Scotta Rudina.

Premierę wyznaczono na 25 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej