"Designated Survivor" - kolejne gwiazdy u boku Kiefera Sutherlanda

Do nowego serialu telewizji ABC - thrillera "Designated Survivor" z Kieferem Sutherlandem w roli głównej - dołączyły kolejne gwiazdy.

Producenci zaprosili właśnie do współpracy takich aktorów, jak Kal Penn ("Dr House", seria "Harold i Kumar"), Maggie Q ("Nikita", "Szklana pułapka 4.0"), Natascha McElhone ("Californication", "Truman Show") i Italia Ricci ("Don Jon").

Przypomnijmy, że Sutherland wcieli się w serialu w polityka niższej rangi, Toma Kirkmana, który niespodziewanie dla samego siebie zostaje prezydentem USA. Dochodzi do tego po zamachu terrorystycznym, w którym giną wszyscy pozostali następcy.

Penn zagra Setha, rzecznika Białego Domu, który ma duże wątpliwości co do nowego prezydenta, Q wcieli się w Hannah, agentkę FBI prowadzącą śledztwo w sprawie ataku, McElhone pojawi się na ekranie jako Jessica, żona Toma i prawniczka, a Ricci jako Emily - szefowa administracji.

Za realizację thrillera odpowiada David Guggenheim.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej