"Dexter" na razie bez spin-offu

"Dexter" na razie bez spin-offu
ZOBACZ GALERIĘ "Dexter" na razie bez spin-offu

"Dexter" na razie bez spin-offu

Fani "Dextera" nie mają na razie co liczyć na spin-off swojego ulubionego serialu.

W kwietniu tego roku prezes stacji Showtime, David Nevins, poinformował, że trwają rozmowy na temat potencjalnego spin-offu telewizyjnego przeboju. Producentka serialu, Sara Colleton, skomentowała dziś te doniesienia.

- Jesteśmy tak bardzo skupieni na właściwym zakończeniu "Dextera", że spin-off to teraz ostatnia rzecz, jaka chodzi nam po głowach - wyjaśnia Colleton. - Całą energię emocjonalną i fizyczną wkładamy w realizację finałowego sezonu.

Przypomnijmy, że "Dexter" to opowieść o specjaliście od krwi, który za dnia pracuje na posterunku policji, a po nocach rozprawia się z najbardziej niebezpiecznymi mordercami i psychopatami Miami i okolic. W roli głównej występuje Michael C. Hall. Amerykańska telewizja wyświetla obecnie ósmy, ostatni sezon serialu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej