Diane Keaton i Brendan Gleeson kontra developerzy

Diane Keaton i Brendan Gleeson kontra developerzy
ZOBACZ GALERIĘ Diane Keaton i Brendan Gleeson kontra developerzy

Diane Keaton i Brendan Gleeson kontra developerzy

Już niedługo powinniśmy zobaczyć Diane Keaton i Brendana Gleesona w zainspirowanym autentycznymi wydarzeniami dramacie "Hampstead".

Diane Keaton wcieli się w filmie w postać amerykańskiej wdowy Emily Walters, która nie do końca radzi sobie z codziennością - domem, finansami, a nawet z synem. Pewnego dnia widzi przez okno, jak grupa wyrostków atakuje samotnego mężczyznę - Donalda (Brendan Gleeson). Wstrząśnięta, dzwoni po policję, a następnego dnia postanawia odnaleźć ofiarę. Okazuje się, że Donald przez 17 lat wiódł spokojne życie na odludziu. Miejscem jego zamieszkania interesują się jednak developerzy. Nie cofną się przed niczym.

Film na podstawie scenariusza Roberta Festingera wyreżyseruje Joel Hopkins.

Poza Diane Keaton i Brendanem Gleesonem na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak James Norton, Lesley Manville, Jason Watkins i Simon Callow.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej