Dirk Gently śni i prowadzi agencję detektywistyczną

Dirk Gently śni i prowadzi agencję detektywistyczną
ZOBACZ GALERIĘ Dirk Gently śni i prowadzi agencję detektywistyczną

Dirk Gently śni i prowadzi agencję detektywistyczną

W sieci pojawiła się zapowiedź nowej odsłony serialu "Dirk Gently's Holistic Detective Agency", który powstaje na podstawie książek Douglasa Adamsa, twórcy "Autostopem przez Galaktykę".

Stacja BBC America zaprezentowała zwiastun drugiego sezonu produkcji z Samuelem Barnettem i Elijah Woodem w rolach głównych.

Przypomnijmy, że seria ukazuje przygody ekscentrycznego detektywa Dirka Gently (Samuel Barnett) oraz jego asystenta Todda (Elijah Wood). W zapowiedzi widzimy, dziwny sen, który śni się tytułowemu bohaterowi. Trailer znajduje się tutaj.

Powstanie 10 kolejnych odcinków. Premiera planowana jest na jesień. Na ekranie oglądać będziemy nowe śledztwo prowadzone przez Dirka Gently i jego ekipę.

Projekt na potrzeby telewizji przystosował Max Landis. Robert Cooper pełnił rolę showrunnera. W obsadzi znajdują się również Hannah Marks, Jade Eschete, Fiona Dourif, Mpho Koaho, Alan Tudyk i Tyler Labine.

Dirk Gently gościł już wcześniej na małym ekranie. W latach 2010-2012 BBC zrealizowała miniserial ze Stephenem Manganem w roli tytułowej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej