Disney szykuje się na porażkę filmu o Hanie Solo

Disney szykuje się na porażkę filmu o Hanie Solo
ZOBACZ GALERIĘ Disney szykuje się na porażkę filmu o Hanie Solo

Disney szykuje się na porażkę filmu o Hanie Solo

Wytwórnia Disneya podobno liczy się z tym, że kolejny film z uniwersum "Gwiezdnych wojen" okaże się klapą. Mowa o spin-offie "Solo: A Star Wars Story".

Studio podobno szykuje się na porażkę i wie, że produkcja o Hanie Solo nie zbliży się nawet do swych poprzedników. Problemem podobno jest niezbyt dobry scenariusz oraz kiepska kreacja Aldena Ehrenreicha, który wciela się w Hana Solo. - To będzie jedna wielka kraksa - zdradził informator.

Przypomnijmy, że podczas prac nad filmem "Solo: A Star Wars Story" doszło do wymiany na stanowisku reżysera - miejsce Phila Lorda i Chrisa Millera zajął Ron Howard. Podobno 80 procent zdjęć powstało od nowa, co podwoiło budżet produkcji.

Dzieło "Solo: A Star Wars Story" opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley.

W obsadzie znaleźli się także Donald Glover, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku. Podobnie zatytułowano poprzedni spin-off sagi science fiction - "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" ("Rogue One: A Star Wars Story").

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej