Doktor Strange nie wróci za szybko

Doktor Strange nie wróci za szybko
ZOBACZ GALERIĘ Doktor Strange nie wróci za szybko

Doktor Strange nie wróci za szybko

Reżyser i scenarzysta filmu "Doktor Strange", Scott Derrickson, wyjawił, że ma kilka pomysłów na kontynuację, ale...

Jak na razie Marvel Studios nie potwierdziło, iż jest zainteresowane realizacją kontynuacji filmu z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej. Jednak Scott Derrickson nie porzuca nadziei na sequel i wyjawił, że bardzo chciałby stanąć za jego kamerą. Na razie rozważa pracę dla producentów seriali telewizyjnych.

Przypomnijmy, że Doktor Strange to neurochirurg, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, The Ancient One, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa. W roli głównej wystąpił Benedict Cumberbatch. Dzieło trafiło na naszych kin pod koniec października 2016 roku.

Wprawdzie nie wiadomo, czy i kiedy powstanie kolejny film o Doktorze Strange'u, ale wszystko wskazuje na to, iż gościnnie postać ta pojawi się w obrazie "Thor: Ragnarok", którego premiera została wyznaczona na 3 listopada 2017 roku.

Warto zaznaczyć, iż w planach Marvel Studios do końca 2019 roku nie ma "Doktora Strange'a". Obecnie studio pracuje nad superprodukcjami "Black Panther" oraz dwoma nowymi obrazami z serii "Avengers".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej