Doktor Strange w "Thor: Ragnarok"

Doktor Strange w "Thor: Ragnarok"
ZOBACZ GALERIĘ Doktor Strange w "Thor: Ragnarok"

Doktor Strange w "Thor: Ragnarok"

W sieci pojawił się japoński zwiastun filmu "Thor: Ragnarok". W klipie pojawia się Doktor Strange.

Nieoficjalnie już od pewnego czasu mówiło się, że Doktor Strange (Benedict Cumberbatch) dołączy do Thora i innych Avengerów w najnowszej produkcji. Z zaprezentowanego trailera wynika, że rzeczywiście tak się stanie.

W wideo widzimy Strange'a, który przewiduje przyszłość Thora. - Przeznaczenie ma wobec Ciebie okrutne plany - mówi. - Ja mam okrutne plany wobec przeznaczania - odpowiada władający młotem superbohater. W zapowiedzi pojawiają się również Hela (Cate Blanchett), Hulk (Mark Ruffalo), Loki (Tom Hiddleston) i Valkyrie (Tessa Thompson). Klip znajduje się tutaj.

Obraz reżyseruje Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajął się muzyką.

Premiera planowana jest na 3 listopada 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej