Doktor Strange z Thorem

Doktor Strange z Thorem
ZOBACZ GALERIĘ Doktor Strange z Thorem

Doktor Strange z Thorem

Fani pilnie śledzący produkcje Marvela pewnie nie będą zdziwieni, ale wszystko wskazuje na to, iż Doktor Strange pojawi się w filmie "Thor: Ragnarok".

Oficjalny fanklub Disneya, D23, podał oficjalny opis superprodukcji, z którego wynika, iż na ekranie Thor spotka Hulka i Doktora Strange'a. - W listopadzie "Thor: Ragnarok" połączy siły Thora, Hulka i Doktora Strange'a - czytamy. - Razem stawią czoła międzygalaktycznym łotrom - tym znanym i nowym.

Na razie nie wiadomo, jak duża będzie rola Strange'a.

W produkcji "Thor: Ragnarok" Chris Hemsworth wraca do roli Thora, Tom Hiddleston znów pojawi się jako Loki, Mark Ruffalo jako Hulk, Jamie Alexander jako Sif, Idris Elba jako Heimdall oraz Anthony Hopkins jako Odin. Ponadto Cate Blanchett wcieli się w czarny charakter imieniem Hela. W obsadzie znajdą się również Jeff Goldblum, Tessa Thompson i Karl Urban.

Za kamerą staje Taika Waititi. Scenariusz piszą Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z Devo zajmie się muzyką do superprodukcji. Premiera została wyznaczona na 3 listopada 2017 roku.

Przypomnijmy, że Doktor Strange to neurochirurg, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, The Ancient One, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa. W roli głównej wystąpił Benedict Cumberbatch. Dzieło trafiło na naszych kin pod koniec października 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej