Dokument o Rihannie za dwa miesiące

Dokument o Rihannie za dwa miesiące
ZOBACZ GALERIĘ Dokument o Rihannie za dwa miesiące

Dokument o Rihannie za dwa miesiące

Peter Berg zapewnia, że jego dokument o Rihannie będzie gotowy za dwa miesiące.

Dzieło jest \"niefiltrowaną opowieścią o życiu wokalistki i ukazuje, jak nagle stała się gwiazdą światowego formatu\". Projekt powstał dla Film 45, firmy Berga. Obraz przypomina \"Don\'t Look Back\" o Bobie Dylanie z 1967 roku.

- To niezwykła młoda kobieta - mówi Peter Berg. - W filmie skupimy się na tym, co spowodowało, że stała się taką ikoną.

\"Mile 22\" to ostatni projekt Petera Berga.

Ostatnia płyta Rihanny, \"Anti\", miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel \"Sledgehammer\", który przygotowała do filmu \"Star Trek: W nieznane\". Nagrała też przebój \"This Is What You Came For\" z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction \"Valerian i Miasto Tysiąca Planet\" Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz \"Ocean\'s 8\", czyli kobieca odpowiedź na \"Ocean\'s Eleven\", gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.
Tagi: Peter Berg

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej