Dolly Parton w Netfliksie

Dolly Parton w Netfliksie
ZOBACZ GALERIĘ Dolly Parton w Netfliksie

Dolly Parton w Netfliksie

Dolly Parton zrealizuje serial dla Netfliska. Tak w każdym razie twierdzi Lily Tomlin.

Lilly Tomlin i Jane Fonda graja obecnie w serialu Netfliska "Grace i Frankie". Podczas promocji produkcji Lilly Tomlin została zapytana czy jest szansa aby na planie spotkały się trzy aktorki z serialu "Od dziewiątej do piątej", czyli Tomlin, Fonda i Parton.

- Bardzo byśmy chciały, ale Dolly jest zbyt zajęta - mówi Lilt Tomlin. - Robi tyle rzeczy, a teraz dodatkowo podpisała dużą umowę z Netfliksem. Ma robić serial o swoich piosenkach.

Dolly Parton można było niedawno usłyszeć na płycie Miley Cyrus, "Younger Now". Ostatnie dzieło 72-letniej piosenkarki to "Pure & Simple", które trafił do sprzedaży w sierpniu 2016 roku.

Gwiazda skomponowała ponad 3 tysiące piosenek, w tym hity "I Will Always Love You", "Jolene", "Coat of Many Colors" czy "9 to 5". W 1999 została wprowadzona do Country Music Hall of Fame.
Tagi: Dolly Parton

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej