Dolly Parton znów od 9 do 17

Dolly Parton planuje przenieść w formie musicalu na deski Broadwayu komedię "Od 9 do 17".

W oryginalnym dziele z 1980 roku wokalistce country partnerowały Jane Fonda i Lily Tomlin. Film w reżyserii Colina Higginsa opowiadał o trzech pracownicach, które postanawiają zemścić się na swym szefie.

Premiera "9 to 5: The Musical" planowana jest na 23 kwietnia 2009 roku. Przedstawienie trafi na deski Marriott Marquis. Za scenariusz sztuki odpowiedzialna jest Patricia Resnick, autorka oryginału. Wprawdzie Parton nie powtórzy roli Doralee Rhodes, ale zaangażowała się w pisanie 20 piosenek.

- Nie wiedziałam, czy będę w stanie dokonać czegoś podobnego - wyjaśnia artystka. - Ale kiedy już zaczęłam, poszło jak z płatka. Producentom też się podoba.

W obsadzie znalazły się Stephanie J. Block, Allison Janney i Megan Hilty. Główną rolę męską przyjął natomiast Marc Kudisch.

Przypomnijmy, że hollywoodzcy producenci planują zrealizować kontynuację komedii. Obraz miałby nosić tytuł "9 to 5:30", a w obsadzie pojawiłyby się gwiazdy oryginalnego dzieła.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej