Don Cheadle i Guy Pearce wśród terrorystów

Don Cheadle i Guy Pearce wśród terrorystów
ZOBACZ GALERIĘ Don Cheadle i Guy Pearce wśród terrorystów

Don Cheadle i Guy Pearce wśród terrorystów

Don Cheadle i Guy Pearce zagrają główne role w thrillerze szpiegowskim \"Traitor\". Za kamerą projektu stanie Jeffrey Nachmanoff, który napisał scenariusz według pomysłu Steve\'a Martina.

Obraz opowiada o agencie CIA (w tej roli Cheadle) pracującym pod przykrywką w środowisku terrorystów. Agent jest tak przekonujący w swej roli, że trafia na celownik funkcjonariusza FBI (Pearce).

- \"Traitor\" przedstawia problem terroryzmu w bardzo sprawiedliwy sposób - twierdzą twórcy filmu. - Nie ma w nim rozgraniczenia na białe i czarne, a na pierwszym planie pojawia się kwestia religii.

Don Cheadle, David Hoberman, Todd Lieberman i Jeff Silver zajmą się produkcją obrazu. Prace na planie rozpoczną się we wrześniu w Toronto i Maroku.

8 czerwca na ekrany trafił przebój \"Ocean\'s Thirteen\" z Donem Cheadle w jednej z głównych ról. Guya Pearce\'a mogliśmy niedawno podziwiać w obrazie \"Factory Girl\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej