Don Johnson pochwala związek córki z Chrisem Martinem

Don Johnson pochwala związek córki z Chrisem Martinem
ZOBACZ GALERIĘ Don Johnson pochwala związek córki z Chrisem Martinem

Don Johnson pochwala związek córki z Chrisem Martinem

Donowi Johnsonowi podoba się, że jego córka Dakota Johnson spotyka się z wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem.

- Jest wspaniałym facetem - powiedział gwiazdor "Policjantów z Miami". - Poznałem go i chcę, by moja córka była szczęśliwa. To jest najważniejsze. Chris jest zdolnym muzykiem. Widziałem go w niewielkim klubie Troubadour w Los Angeles, gdy dopiero zdobywał rozgłos. Wiem, że będzie dla niej dobry.

Tym samem 68-letni aktor potwierdził, że jego 28-letnia latorośl ma romans z 40-letnim rockmanem, byłym mężem Gwyneth Patrow.

Matką Dakoty Johnson jest była żona Dona, Melanie Griffith.

Dakota Johnson kojarzona jest przede wszystkim z kinowym hitem "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i jego squelami "Ciemniejsza strona Greya" i czekającym na walentynkową premierę "Nowe oblicze Greya". Zagrała też w nowej wersji dramatu "Odgłosy" ("Suspiria") czy komedii "Jak to robią single".

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to "A Head Full Of Dreams" z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę "Kaleidoscope". Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Don Johnson ostatnio występował w serialu "Sick Note".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej