Doskonała muzyka Flying Lotusa

Doskonała muzyka Flying Lotusa
ZOBACZ GALERIĘ Doskonała muzyka Flying Lotusa

Doskonała muzyka Flying Lotusa

Producent, twórca elektronicznej muzyki i raper, Flying Lotus, zaprezentował kompozycję do filmu "Perfect".

Flying Lotus przy realizacji utworu współpracował z Miguelem Atwood-Fergusonem. Ich wspólne dzieło dostępne jest poniżej.

Za reżyserię thrillera science fiction "Perfect" odpowiada Eddie Alcazar, a współtwórcą jest Steven Soderbergh. W obsadzie znaleźli się Abbie Cornish, Courtney Eaton i Tao Okamoto. Bohaterem jest młody mężczyzna z brutalną przeszłością, który trafia do tajemniczej kliniki, w której za pomocą inżynierii genetycznej przekształca się ciało i umysł człowieka.

Flying Lotus nie tylko przygotował soundtrack do dzieła, lecz także jest producentem wykonawczym.

Muzyk współpracował wcześniej z Eddiem Alcazarem przy krótkometrażówce "FUCKKKYOUUU" oraz projektach "Skinflick" i "Kuso".

Flying Lotus, znany również jako Captain Murphy, jest producentem i założycielem Brainfeeder. Wydawnictwem "1983" otworzył ścieżkę niemal nowemu gatunkowi muzycznemu, opierającemu się na elektronicznym, jazzowym hip-hopie. Jego ostatnia studyjna płyta to "You're Dead!" z 2014 roku. W 2017 roku zrealizował surrealistyczne dzieło "Kuso". Wziął udział także w fabularyzowanym klipie Jaya-Z - "Family Feud".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej