Dowiedz się, kto wraca pożegnać nastoletniego wilkołaka

Dowiedz się, kto wraca pożegnać nastoletniego wilkołaka
ZOBACZ GALERIĘ Dowiedz się, kto wraca pożegnać nastoletniego wilkołaka

Dowiedz się, kto wraca pożegnać nastoletniego wilkołaka

Stacja MTV zaprezentowała zwiastun ostatniej odsłony serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Dowiadujemy się, którzy bohaterowie powrócą na pożegnanie produkcji.

W klipie pojawiają się wracający na gościnne występy Tyler Hoechlin (czyli Derek Hale), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Charlie Carver (Ethan) i Michael Hogan (Gerard Argent). Zapowiedź ostatnich 10 odcinków cyklu można obejrzeć pod tym adresem.

Bohaterem jest Scott McCall (Tyler Posey), który wiódł spokojne życie do chwili, gdy został pogryziony przez wilkołaka. Wtedy wszystko się zmieniło. Od teraz lepiej słyszy, jest silniejszy i szybszy. Teraz z innymi nastoletnimi wilkołakami walczy o przetrwanie.

Premierę wyznaczono na 30 lipca.

Produkcja, której twórcą jest Jeff Davis, powstała na podstawie filmu "Nastoletni wilkołak" (1985) z Michaelem J. Foksem w roli głównej.

W Polsce "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak" nadawany jest na kanale AXN Spin i AXN Black.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej