Drake podbije Hollywood (w 6 miesięcy albo rok)

Drake podbije Hollywood (w 6 miesięcy albo rok)
ZOBACZ GALERIĘ Drake podbije Hollywood (w 6 miesięcy albo rok)

Drake podbije Hollywood (w 6 miesięcy albo rok)

Kanadyjski raper Drake, którego majątek wart jest 90 milionów dolarów, bez wątpienia odniósł sukces w branży muzycznej. Teraz zamierza podbić Hollywood.

Artysta z Toronto w wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" powiedział, że planuje w ciągu "sześciu miesięcy lub roku zrobić jakieś wspaniałe filmy". Drake razem ze swoim menedżerem i biznespartnerem Adelem "Future'em" Nurem zakłada filmowo-telewizyjną firmę.

Panowie już mają pierwsze plany. Zamierzają nawiązać współpracę ze Stevenem Golinem z Anonymous Content ("Spotlight", "Mr. Robot"), by zrealizować niezatytułowany jeszcze serial. Z kolei z pomocą studia A24 ("Monlight") będą kręcić film.

Drake co prawda regularnie dostaje propozycje aktorskie, ale na razie niemal wszystkie odrzucał - użyczył głosu w animacji "Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" i gościnnie pojawił się w komedii "Legenda telewizji 2: Kontynuacja".

Nim został gwiazdą hip-hopu występował w młodzieżowym serialu "Degrassi: Nowe pokolenie".

Drake to kanadyjski raper, który - po serii mikstejpów - zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem "Thank Me Later". Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, "Take Care", stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. W 2013 roku ukazał się jego kolejny krążek "Nothing Was the Same". Wydana w 2016 roku płyta "Views" spędziła 13 tygodni na szczycie notowania Billboard 200 i jako pierwsza w historii odnotowała bilion odtworzeń w serwisie Apple Music.
Tagi: Drake

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej