Drake w "Opowieści podręcznej"

Drake w "Opowieści podręcznej"
ZOBACZ GALERIĘ Drake w "Opowieści podręcznej"

Drake w "Opowieści podręcznej"

Kanadyjski raper Drake ma szansę wystąpić w drugim sezonie nominowanego do Emmy serialu "Opowieść podręcznej", choć sam jeszcze nie wyraził zainteresowania.

Na pomysł, by obsadzić muzyka w produkcji wpadła autorka literackiego pierwowzoru, Margaret Atwood. - Czyż nie byłoby fajnie, gdyby pojawił się w drugim sezonie? - zasugerowała podczas jednego z wywiadów. - Wspomnę o tym showrunnerowi, Bruce'owi Millerowi.

Dziennikarze przy najbliższej okazji zapytali Millera, co tym sądzi. - Jeśli Margaret czegoś chce, to to dostaje - przyznał pół żartem pół serio. - Drake jest nadzwyczajny. Na pewno, by się wpasował. Mamy fajną, bystrą i bardzo kreatywną obsadę. Myślę, że nieźle by się bawił.

Serial "Opowieść podręcznej" otrzymał 13 nominacji do nagród Emmy. Akcja dzieje się w przyszłości, w Republice Gileadzkiej - państwie powstałym na terenach obecnych Stanów Zjednoczonych. Bohaterką jest Offred (Elisabeth Moss), jedna z niewielu płodnych kobiet, które zostały na świecie. Trafia ona do obozu dla podręcznych, a po szkoleniu do domu Komendanta (Joseph Fiennes) i jego żony. Tam, z innymi podręcznymi, zmuszana jest do seksualnego niewolnictwa.

Widzowie doczekają się 13 nowych odcinków. Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2018 rok.

Drake to kanadyjski raper, który - po serii mikstejpów - zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem "Thank Me Later". Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, "Take Care", stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Jego najnowsza propozycja to "More Life".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej