Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan
ZOBACZ GALERIĘ Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu "Na plaży Chesil" z Saoirse Ronan i Billym Howle w rolach głównych.

"Na plaży Chesil" to poruszający romans oparty na powieści Iana McEwana, laureata Nagrody Bookera i jednego z najczęściej ekranizowanych współczesnych pisarzy, który tym razem sam zaadaptował powieść na scenariusz. Autor powraca ze swoim dziełem na wielki ekran po nagrodzonej Oscarem i nominowanej aż w siedmiu kategoriach "Pokucie" z Keirą Knightley w roli głównej i Saoirse Ronan w jeden z ról drugoplanowych. To właśnie "Pokuta" przyniosła trzynastoletniej wówczas Saoirse Ronan pierwszą nominację do Oscara.

Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, by spędzić tam noc poślubną. Florence i Edward pochodzą z zupełnie różnych światów. Ona jest córką biznesmena i utalentowaną skrzypaczką, on studentem historii, skorym do nagłych wybuchów gniewu. On żyje w stanie podniecenia, nie mogąc doczekać się rozkoszy pierwszej nocy. Ona jest pełna obaw, a myśl o małżeńskim rytuale wzbudza w niej na przemian odrazę i lęk. Ich wspólna przyszłość zależy od jednej nocy, po której nic już nie będzie takie samo.

"Na plaży Chesil" to pełnometrażowy debiut reżysera teatralnego Dominika Cooke’a, z zachwycającymi zdjęciami brytyjskiego operatora Seana Bobbitta, który jak nikt inny potrafi uchwycić piękno natury oraz zmysłowość aktorów. W rolach głównych wystąpili: trzykrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan oraz wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, Billy Howle.

"Na plaży Chesil" w kinach 13 lipca.

OSTATNIE

26.02.2020
"Nie czas umierać", czyli 25. Bond z Danielem Craigiem w roli agenta 007 to najdłuższy film w historii cyklu. więcej
26.02.2020
Justin Timberlake i SZA zaprezentowali wspólną piosenkę "The Other Side". więcej
26.02.2020
Rebecca Breeds zagra główną rolę w serialu CBS "Clarice", kontynuacji "Milczenia owiec". więcej
26.02.2020
Steven Spielberg wycofał się z reżyserii filmu "Indiana Jones 5". więcej
26.02.2020
W sieci pojawił się zwiastun serialu "List do króla". więcej