Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan
ZOBACZ GALERIĘ Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu "Na plaży Chesil" z Saoirse Ronan i Billym Howle w rolach głównych.

"Na plaży Chesil" to poruszający romans oparty na powieści Iana McEwana, laureata Nagrody Bookera i jednego z najczęściej ekranizowanych współczesnych pisarzy, który tym razem sam zaadaptował powieść na scenariusz. Autor powraca ze swoim dziełem na wielki ekran po nagrodzonej Oscarem i nominowanej aż w siedmiu kategoriach "Pokucie" z Keirą Knightley w roli głównej i Saoirse Ronan w jeden z ról drugoplanowych. To właśnie "Pokuta" przyniosła trzynastoletniej wówczas Saoirse Ronan pierwszą nominację do Oscara.

Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, by spędzić tam noc poślubną. Florence i Edward pochodzą z zupełnie różnych światów. Ona jest córką biznesmena i utalentowaną skrzypaczką, on studentem historii, skorym do nagłych wybuchów gniewu. On żyje w stanie podniecenia, nie mogąc doczekać się rozkoszy pierwszej nocy. Ona jest pełna obaw, a myśl o małżeńskim rytuale wzbudza w niej na przemian odrazę i lęk. Ich wspólna przyszłość zależy od jednej nocy, po której nic już nie będzie takie samo.

"Na plaży Chesil" to pełnometrażowy debiut reżysera teatralnego Dominika Cooke’a, z zachwycającymi zdjęciami brytyjskiego operatora Seana Bobbitta, który jak nikt inny potrafi uchwycić piękno natury oraz zmysłowość aktorów. W rolach głównych wystąpili: trzykrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan oraz wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, Billy Howle.

"Na plaży Chesil" w kinach 13 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej