Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan
ZOBACZ GALERIĘ Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

Dramatyczna noc poślubna Saoirse Ronan

W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu "Na plaży Chesil" z Saoirse Ronan i Billym Howle w rolach głównych.

"Na plaży Chesil" to poruszający romans oparty na powieści Iana McEwana, laureata Nagrody Bookera i jednego z najczęściej ekranizowanych współczesnych pisarzy, który tym razem sam zaadaptował powieść na scenariusz. Autor powraca ze swoim dziełem na wielki ekran po nagrodzonej Oscarem i nominowanej aż w siedmiu kategoriach "Pokucie" z Keirą Knightley w roli głównej i Saoirse Ronan w jeden z ról drugoplanowych. To właśnie "Pokuta" przyniosła trzynastoletniej wówczas Saoirse Ronan pierwszą nominację do Oscara.

Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, by spędzić tam noc poślubną. Florence i Edward pochodzą z zupełnie różnych światów. Ona jest córką biznesmena i utalentowaną skrzypaczką, on studentem historii, skorym do nagłych wybuchów gniewu. On żyje w stanie podniecenia, nie mogąc doczekać się rozkoszy pierwszej nocy. Ona jest pełna obaw, a myśl o małżeńskim rytuale wzbudza w niej na przemian odrazę i lęk. Ich wspólna przyszłość zależy od jednej nocy, po której nic już nie będzie takie samo.

"Na plaży Chesil" to pełnometrażowy debiut reżysera teatralnego Dominika Cooke’a, z zachwycającymi zdjęciami brytyjskiego operatora Seana Bobbitta, który jak nikt inny potrafi uchwycić piękno natury oraz zmysłowość aktorów. W rolach głównych wystąpili: trzykrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan oraz wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, Billy Howle.

"Na plaży Chesil" w kinach 13 lipca.

OSTATNIE

14.09.2019
Amanda Seyfried zagra w horrorze Netfliksa "Things Heard & Seen". więcej
14.09.2019
James Gunn ogłosił pełną obsadę w kontynuacji filmu "Legion samobójców" ("The Suicide Squad"). więcej
13.09.2019
Hayley Atwell zagra w siódmej i ósmej części filmu "Mission: Impossible 7". więcej
13.09.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu HBO "Watchmen". więcej
13.09.2019
Drake zaprezentował kompozycję z serialu "Top Boy". więcej