Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan wręczą Złote Globy

Znamy kolejnych prezenterów Złotych Globów. Statuetki wręczą m.in. Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan.

Na razie nie wiadomo, nagrody w których kategoriach będą wręczać aktorzy. Drew Barrymore jest laureatką statuetki za kreację w "Szarych ogrodach", Laura Dern była z kolei nominowana do Złotego Globa za rolę w obrazie "Historia Rose". Jeffrey Dean Morgan, który ostatnio robi duże wrażenie jako Negan w "The Walking Dead", jeszcze nie znalazł się wśród kandydatów do wyróżnienia.

Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan dołączają do ogłoszonych wcześniej Anny Kendrick i Steve'a Carrella.

Złote Globy przyznaje Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Obok Oscarów to najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przyznawane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach.

74. gala wręczenia Złotych Globów odbędzie się 8 stycznia. Gospodarzem będzie Jimmy Fallon. Największe szanse na statuetki mają twórcy filmów "La La Land" czy "Moonlight" oraz serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej