Drew Goddard rezygnuje z "Daredevila"

Drew Goddard zrezygnował z realizacji dla serwisu Netflix serialu o przygodach Daredevila.

Reżyser horroru "Dom w głębi lasu" miał napisać scenariusz pilota serialu produkowanego przez studio Marvel oraz stanąć za jego kamerą. Netflix zamówił 13 odcinków, a Goddard miał być również ich producentem. Premierę zaplanowano na 2015 rok.

Daredevil to pierwszy z superbohaterów, po których sięga Netflix. W planach jest realizacja kolejnych trzech seriali o losach innych zamaskowanych herosów, Jessiki Jones, Iron Fista i Luke'a Cage'a. Każdy z superbohaterów doczeka się po jednym sezonie swoich przygód. Serię zakończy minicykl "The Defenders".

Studio Marvel znalazło już następcę Goddarda. Będzie nim Steven S. DeKnight, który był odpowiedzialny ostatnio za serial "Spartakus".

Przypomnijmy, że kilka dni temu studio straciło innego twórcę, związanego z ich kolejnym projektem. Edgar Wright zrezygnował z reżyserowania filmu "Ant-Man", ponieważ jego wizja za bardzo różniła się od pomysłu producentów Marvela.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej