Drew Goddard rezygnuje z misji na Marsa

Po podpisaniu kontraktu na reżyserię spin-offu "Spider-Mana", "Sinister Six", Drew Goddard musiał zrezygnować z pracy nad swoim wcześniejszym pomysłem, filmem science fiction "The Martian".

Studio 20th Century Fox, które wyłoży pieniądze na projekt, nie może czekać aż Goddard rozprawi się ze wszystkimi swoimi zobowiązaniami. Poza "Sinister Six" twórca ma też zrealizować dla serwisu Netflix serial o Daredevilu. Podjęto więc decyzję o angażu nowego reżysera. Poszukiwania właśnie się rozpoczęły.

Wytwórnia nie chce jednak rezygnować z innego swojego pomysłu związanego z "The Martian". W głównej roli, astronauty uwięzionego na Marsie, producenci widzą Matta Damona.

Przypomnijmy, że film ma powstać w oparciu o powieść autorstwa Andy'ego Weira. Goddard napisał już scenariusz, ale na razie nie wiadomo czy studio wykorzysta ten materiał.

Goddard zadebiutował jako reżyser w 2011 roku horrorem "Dom w głębi lasu". Artysta ma też na koncie scenariusze do seriali "Zagubieni" i "Buffy: Postrach wampirów" oraz filmu "World War Z" z Bradem Pittem w roli głównej.
Tagi: Drew Goddard

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej