Dustin Hoffman też molestował, teraz przeprasza

Dustin Hoffman też molestował, teraz przeprasza
ZOBACZ GALERIĘ Dustin Hoffman też molestował, teraz przeprasza

Dustin Hoffman też molestował, teraz przeprasza

Dustin Hoffman został oskarżony o molestowanie seksualne na planie filmu "Śmierć komiwojażera".

Oskarżająca to 17-letnia wówczas Anna Graham Hunter. Kobieta ze szczegółami opisała niestosowne zachowania hollywoodzkiego gwiazdora.

- Poprosił mnie o masaż stóp pierwszego dnia na planie - wspomina Anna Graham Hunter. - Ciągle ze mną flirtował, łapał mnie za pośladki i mówił przy mnie o seksie. Pewnego dnia złapał mnie i powiedział: "Poproszę jajka na twardo i... łechtaczkę na miękko". Cała jego ekipa się śmiała a mnie zamurowało i poszłam płakać do łazienki. Teraz gdy mam 49 lat rozumiem, co Dustin Hoffman zrobił, gdyż układa się to w całość prześladowań jakiego kobiety doświadczają w Hollywood.

80-letni dziś Dustin Hoffman odniósł się od razu do oskarżeń Anny Graham Hunter: "Mam najwyższy szacunek do kobiet i czuje się potwornie z powodu mojego zachowania. Bardzo przepraszam."

"Śmierć komiwojażera" to film z 1985 roku w reżyserii Volkera Schlöndorffa. Oprócz 48-letniego Hoffmana zagrali w nim Kate Reid i John Malkovich.

Dustin Hoffman to kolejny z twórców z Hollywood, którzy zostali oskarżeni o molestowanie. Wcześniej na cenzurowanym znaleźli się Harvey Weinstein, James Toback i Kevin Spacey.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej