Dużo Voldemortów przeciwko Potterowi

W nadchodzących filmach o losach Harry'ego Pottera miłośnicy perypetii młodego czarodzieja będą mieli okazję zobaczyć kilka wersji jego największego przeciwnika - Lorda Voldemorta.

W najnowszej filmowej opowieści o słynnym nastolatku, "Harry Potter i Książę Półkrwi", w młodszą wersję jego głównego wroga wcieli się aż dwóch aktorów. Postać 16-letniego i 18-letniego Toma Riddle, młodego czarodzieja, który wyrasta na potężnego Władcę Ciemności, odegrają dwaj różni aktorzy. Pojawią się oni jedynie w retrospekcjach. Co więcej, Riddle'a w wieku 11 lat zagra kolejny młodzian - Brytyjczyk Hero Tiffin.

Przypomnijmy, że obecnie trwają prace nad przeniesieniem na duży ekran tomu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Premiera filmu planowana jest na 21 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej