Dwayne Johnson i Angelina Jolie z potworami w "Dark Universe"

Dwayne Johnson i Angelina Jolie z potworami w "Dark Universe"
ZOBACZ GALERIĘ Dwayne Johnson i Angelina Jolie z potworami w "Dark Universe"

Dwayne Johnson i Angelina Jolie z potworami w "Dark Universe"

Dwayne Johnson i Angelina Jolie to kolejni aktorzy, którzy typowani są do ról w nowym cyklu studia Universal, "Dark Universe", gdzie zobaczymy rozmaite potwory.

Studio szykuje filmową serię - "Dark Universe" - poświęconą różnym klasycznym potworom, które pod koniec spotkają się w jednym dziele. Projekt inauguruje "Mumia", którą zobaczymy na ekranach od 9 czerwca 2017 roku. Niedawno ogłoszono, że do nowego uniwersum dołączają Johnny Depp i Javier Bardem. Teraz mówi się o udziale Dwayne'a Johnsona i Angeliny Jolie.

Gwiazdor "Słonecznego patrolu" miałby wcielić się w Wolfmana, tymczasem aktorka znana z produkcji "Czarownica" miałaby sportretować narzeczoną Frankensteina.

Na razie nie są to oficjalne informacje.

Po "Mumii" poznamy właśnie "Narzeczoną Frankensteina" ("Bride of Frankenstein"). Obraz w reżyserii Bila Condona doczeka się premiery 14 lutego 2019 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej